Safranbolu Çizgi Kafe

Yazar : | 0 Yorumlar | Tarih : Eylül 9, 2014 | Kategori : Karabük, Mekan Konumu, Mekanlar, Tüm Mekanlar, Türkiye, Yöresel Lezzetler

Safranbolu Çizgi Kafe

Lezzet:5 Stars
Servis:3.5 Stars
Ortam:4 Stars
Fiyat:4.5 Stars

Safranbolu’da öğle yemeğinde ne yenir?

Bu sorunun cevabını bilmiyor musunuz. Öyle ise size bir deneyimi mi paylaşacağım.
Kendinizi yöresel lezzetlerle süslü bir sofrada hayal edin… El emeği, göz nuru, incecik açılmış gözleme mi dersiniz; yoksa, zahmeti de lezzeti kadar cevizli yayım mı? Şöyle bol yoğurtlu, üzerinde gezdirilmiş tereyağlı sosun kokusuyla bir tabak mantı mı yoksa?
Cevaplarınızı duyar gibi oldum. Sizin tercihiniz ne olur bilinmez ama öğle yemeği için Safranbolu’daysanız. Çizgi Kafe güler yüzlü işletmecisi, şirin Safranbolu mimarisi ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Mekandan Notlar

İşletmeyi diğer işletmelerden ayıran Güleryüz ve lezzetli yemeklerinin dışında tuvalet imkanının bulunmasıdır. Civar işletmelerin böyle bir imkanın bulunmaması bu mekanı alışıla gelmemiş bir unsur ile ön plana çıkartmaktadır. Servis ve sunum konusunda çok büyük beklentilere girmemek gerek. Amatör zihniyet ile profesyonel işler çıkarttıkları da gerçek. Fiyat konusunda kesenizi açmanıza hiç gerek yok çok cüzzi miktarlar ödeyerek bu mekandan ayrılacaksınız.

Mekan Bilgileri

Mekan Adı: ÇİZGİ CAFE

Adres: ESKİ ÇARŞI SAFRANBOLU

Telefon: 0370 712 78 40

Harita:

Yorum Ekleyin

Yapılan Yorumlar