Mis Kebap Sivas – Sivas Köfteye Niyet Dönere Kısmet

Yazar : | 0 Yorumlar | Tarih : Eylül 24, 2014 | Kategori : Et Mekanları, Kebap Mekanları, Mekan Konumu, Mekanlar, Sivas, Tüm Mekanlar, Türkiye, Yöresel Lezzetler

İmam Çağdaş Gaziantep – Kebap, Lahmacun, Baklava

Lezzet:5 Stars
Servis:3 Stars
Ortam:3 Stars
Fiyat:5 Stars

2014 yılının Haziran ayında Genç MUSİAD Derneğinin misafiri olarak gittiğim Sivas’ta 3 gün bu güzel şehrin misafiri oldum. Şehre gelmeden önce yaptığım araştırmalar Sivas Köfte ve Sivas Kebabı yemem yönünde yönlendiriyordu. Uçak yolculuğunda tanıştığım Murat Bey’in önerisi ile Mis Kebaba gitmeye karar verdim.

Mekana girer girmez devasa bir döner gözüme çarptı. O saatten sonra mutlaka döneri tatmalıydım. Daha sonrasında Döner ve Köfte siparişimi verdim. Her ne kadar Sivas Köfte konusunda beğenilecek bir yan bulamasam da mekanın dönerindeki enfes lezzeti deneyimledikten sonra bu mekanın bu kadar kötü köfte yapamayacağına sadece köftenin benim damak tadıma uymadığına karar verdim.

Fazla söze gerek yok Sivas Köfteye niyet dönere Kısmet

Mekandan Notlar

Mekanda gösterişten daha çok lezzet aramanızı tavsiye ederim. Servis çok hızlı ama ben hızlı oluşunu çok beğenmedim açıkçası mekan biraz fast food havasına bürünmüş. Sürümün çok olduğu bir mekan olduğunu düşünürsek oldukça temiz ve çalışanlar ilgili.

Mekan Bilgileri

Mekan Adı: Mis Kebap Sivas

Adres: Mevlana Mh., Rahmi Günay Cd No:8, 58040 Sivas

Telefon: (0346) 223 5244

Harita:

Yorum Ekleyin

Yapılan Yorumlar