Cafe Franz Kafka Kadıköy – Güzel Manzara, Güzel Mekan

Yazar : | 0 Yorumlar | Tarih : Eylül 28, 2014 | Kategori : Barlar, Et Mekanları, Fast Food Mekanları, İstanbul (Anadolu Yakası), Kebap Mekanları, Mekan Konumu, Mekanlar, Tüm Mekanlar, Türkiye

Cafe Franz Kafka

Lezzet:4 Stars
Servis:3 Stars
Ortam:5 Stars
Fiyat:3.5 Stars

Güzel Bir Kadıköy Manzarası

Kadıköy’de güzel bir akşam yemeği için düşünürken, havanın da çok güzel olmamasına karşın, arkadaşımın “deniz manzaralı bir yer” önerisine Kadıköy’de en iyi cevap verebilecek yerlerden birisi olduğu için Cafe Franz Kafka’yı tercih ettim.

Mekan Kadıköy’de Moda yönüne doğru giderken Alkım Kitapevinin üzerinde bulunuyor. Mekana asansör ile çıkarak ulaşıyoruz. Girişte Kadıköy Rıhtım manzarasına bakan, yaz günleri için oldukça

Köfteli Dürüm

Köfteli Dürüm

keyifli olabilecek salıncaklar dikkatimi çekiyor. Mekana girdiğinizde ise modern ve şık bir dekorasyon gözünüze çarpıyor. Mekan içerisinde kış günleri için güzel de bir şömine mevcut. Arkadaşımla mekanın teras kısmına geçiyoruz. Burada oldukça etkileyici görünen Kadıköy Rıhtım manzarası ve Haydarpaşa Garı’ndan bir an gözlerimi alamıyorum. Mekanda zengin bir menü çeşidi olduğunu söyleyebilirim. Mekan kalabalık ve siparişlerimiz beklediğimizden geç geliyor. Çalışanların ilgi ve alakaları da daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Yediklerimiz lezzetli ve kaliteli olmasına rağmen servis konusundaki bu aksaklıklar canınızı sıkabilir. Mekana yanlızca yemek için değil, sabah güzel bir kahvaltı yada akşamüstü kahvenizi yudumlamak için de gelebilirsiniz.

Cafe Franz Kafka Kadıköy manzarası eşliğinde keyifli zaman geçirebileceğiniz bir mekan. Yolunuz Kadıköy’e düşerse, bu mekanı gidilecekler yerler listenize almanızı tavsiye ediyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle.

Abdullah S.

Bir web tasarımcısı olmama rağmen, yemek yemek ve yeni mekanları görmeyi çok seviyorum. Yemek ve mekan deneyimlerimi mekangurme.com 'da sizlerle paylaşıyorum.

Diğer Yazıları

Beni Takip Edin:
TwitterGoogle Plus

Mekan Bilgileri

Mekan Adı: Cafe Franz Kafka Kadıköy

Adres: Caferağa Mahallesi, Neşet Ömer Sokak, No 23-25, Kat 5, Kadıköy, İstanbul

Telefon: 0216 4502009

Harita:

Yorum Ekleyin

Yapılan Yorumlar