The Winston Brasserie Beşiktaş – Heyecanlı Bir Akşam Yemeği

Yazar : | 0 Yorumlar | Tarih : Kasım 29, 2015 | Kategori : Akşam Yemeği Mekanları, İstanbul (Avrupa Yakası), Mekanlar, Tüm Mekanlar, Türkiye

The Winston Brasserie Beşiktaş

Lezzet:4.5 Stars
Servis:4.5 Stars
Ortam:5 Stars
Fiyat:4 Stars

Mekan Özellikleri

  • Kredi Kartı
  • Açık Alan
  • Rezervasyon

The Winston Brasserie Beşiktaş

The Winston Brasserie Beşiktaş

Heyecanlı geçen bir peşembe gününün ardından, Heyecanlı Cuma akşamı için, çok da iyi bilmediğim Beşiktaş‘ta, keyifli bir akşam yemeği olması umuduyla mekan arayışı içine giriyordum. Beşiktaş iskelesine yakın olarak aradığım mekanlar içerisinde kısa süre sonra The Winston Brasserie ile karşılaştım. Mekanı biraz araştırdıktan sonra gidilebilecek güzel bir yer olduğuna karar verip, rezervasyon yaptırdım.

Değerli davetlimi aldıktan sonra mekana geçiyorduk. Daha önce gelme fırsatı bulamadığım akaretler bölgesi hakkında ilk yorumum kesinlikle Beşiktaş’ın kalabalığından sıyrılmış ve ışıklarıyla geceye renk veren bir yer olduğudur. Mekana geldikten sonra ilgili kişiye rezervasyonumu hatırlatıp, bizim için ayrılan yere geçiyoruz. Mekan hakkındaki ilk düşüncem ise kesinlikle olumlu oluyor. The Winston Brasserie hoş bir iç ve dış dekoyasyona sahip, gelen müşteri kitlesi de belli bir seviyede olan bir mekan. Hafif çalan müzik eşliğinde yemeğinizi yerken, rahatca sohbet edebiliyorsunuz.

Öncelikle şarap ile başlıyoruz. Mekanın yeterli bir şarap menüsü var diyebilirim. Kırmızı ve blush şarap tercihlerimizi yaptıktan sonra, yemek siparişlerimizi veriyor ve beklemeye geçiyoruz. Keyifli sohbetimiz devam ederken, çok geçmeden şaraplarımız geliyor. Biraz sonrasında yemeklerimiz servis ediliyor. Bu yazımda sadece ortamın enerjisine ve yemeğin lezzetine değinmek istediğim için ne yediğimizden, neyin nasıl olduğundan bahsetmeyeceğim. Sadece sipariş etmiş olduğumuz yemeklerin lezzetli ve iyi pişirilmiş olduğunu söyleyebilirim.

Yemeğin arkasından Türk Kahvesi içip, mekandan ayrılıyoruz. Hesap olarak bu bölge için uygun olduğunu söyleyebilirim. The Winston Brasserie bu akşamki artılarıyla, yine geleceğim mekanlar arasına adını yazdırıyor.

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle…

The Winston Brasserie Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Abdullah S.

Bir web tasarımcısı olmama rağmen, yemek yemek ve yeni mekanları görmeyi çok seviyorum. Yemek ve mekan deneyimlerimi mekangurme.com 'da sizlerle paylaşıyorum.

Diğer Yazıları

Beni Takip Edin:
TwitterGoogle Plus

Mekan Bilgileri

Mekan Adı: The Winston Brasserie

Adres: Şair Nedim Cad. No:3 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: (0212) 259 9919

Harita:

Yorum Ekleyin

Yapılan Yorumlar