Pizza Vegas Cihangir – Özel Olarak Kalkıp Bu Mekana Gelinmez ama Önünden Geçersen Vazgeçilmez

Yazar : | 0 Yorumlar | Tarih : Ekim 29, 2014 | Kategori : Fast Food Mekanları, İstanbul (Avrupa Yakası), Mekan Konumu, Mekanlar, Türkiye

Pizza Vegas

Lezzet:4 Stars
Servis:4 Stars
Ortam:4.5 Stars
Fiyat:4.5 Stars

Mekan Özellikleri

  • Kredi Kartı
  • Açık Alan

‘’Burası çok şirin bir bakalım mı?’’ söylemi ile bir dilim pizza yemeğe karar verdiğim ve tadına doyamadığın enfes lezzet Pizza Vegas. Çok kısa zaman önce La Fontana da yaşadığım hayal kırıklığından sonra pizza konusunda çok seçici olduğumu düşünmeye başlamıştım. Fakat bu işletme şirin mimarisi ve güler yüzlü personeli ile bir harika…

Pizza Vegas’ın en önemli özelliği olan dilim pizza konsepti oldukça başarılı. Sadece 3 TL olan dilim pizzaların en büyük özelliği ince hamurları. Eğer çokça aç değilseniz dilim boyutları büyük olduğundan 2-3 dilim pizza ile doymak mümkün. Ayrıca çok lezzetliler ve kesinlikle çok sıcak servis ediliyorlar. Bence bir pizzanın ömrü 30-35 dakikadır ve bu işletmede bu zamanın hiç aşılmadığı bilgisine işletmeciler ile yaptığım sohbette ulaştım.

Fazla sözü uzatmak istemiyorum. Asmalı tutkunlarına duyurulur Pizza Vegas sizleri bekliyor…

Mekandan Notlar

4 Ortak tarafından açılan Pizza Vegas ‘ta 20 çeşiti aşkın pizzaları bulunuyor.En ilgi çekici olanı ise Ananaslı pizzaları olsa gerek. Fesleğenli Tomato Margherita, Böğürtlenli Bellagio ve Caesar Palace en çok tercih edilen pizzalar olarak dikkat çekiyor.
Adından da anlayacağınız üzere pizzalarda bir Amerikan pizzası esintisi var fakat ince hamurum dilim boyutları çok ideal.
Cihangir’de İstanbullu pizza severlerle buluşan bu şirin pizza dükkanı Asmalımescit, Mecidiyeköy, Balmumcu, Kadıköy, Bahariye, Kızıltoprak ve Göztepe şubeleriyle midemizi ve gönlümüzü aynı anda fethetmeye devam ediyor.

Pizza Vegas Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Mekan Bilgileri

Mekan Adı: Pizza Vegas Cihangir

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mah., Liva Sk No:18/A, Cihangir/İstanbul

Telefon: (0212) 245 4941

Harita:

Yorum Ekleyin

Yapılan Yorumlar