Döner Stop – Fast Food Dönerin Tadı da Başka

Yazar : | 0 Yorumlar | Tarih : Ekim 30, 2014 | Kategori : Fast Food Mekanları, İstanbul (Anadolu Yakası), İstanbul (Avrupa Yakası), Mekan Konumu, Mekanlar, Türkiye

Döner Stop

Lezzet:3 Stars
Servis:4 Stars
Ortam:4 Stars
Fiyat:3 Stars

Mekan Özellikleri

  • Kredi Kartı

Merhaba,

Sizler için dönerin farklı hallerini keşfetmeye devam ediyorum. Bugünkü durağım, adı üstünde olan Döner Stop. Fast food konseptinde döneri bizlerle buluşturan Döner Stop’un Capitol Avm’deki şubesini ziyaret ettim. Öncelikle bir fast food restoranına göre küçük ama şirin görünen bir şubesi olduğunu söylemeliyim.

döner stop

döner stop

Menülere baktığımızda Klasik, peynirli Cheese, hardal ve körili Cafe de Paris, Cheddar Mantarlı ve Jalepeno Biberli olan menüleri görüyoruz. Ayrıca dürüm çeşitleri de mevcut. Menü fiyatlarına baktığımızda ise 13.50 ve 16.95 TL aralığında olduğunu gördüm. Açıkcası yeni sayılabilecek ve önünde çok tecrübeli rakipleri olan bir işletmeye göre fiyat olarak daha uygun olabilirdi diye düşünüyorum. Cheese menü ve 1 TL fark ödeyerek peynir soslu patates olan menüyü tercih ettim. Sipariş verdikten sonra bize verilen numara ile masamıza geçtik. Uygun bir zamanlamada siparişlerimiz masamıza geldi. Dönerin ekmeğinden başlamak gerekirse oldukça lezzetli, doyurucu ve taze olduğunu söylemeliyim. Dönerin eti ise yağsız ve lezzetli.

döner stop patates

döner stop patates

Döner içerinde kullanılan turşu ve yeşilliklerde oldukça tazeydi. Yalnızca ekmek içesindeki etin gramajını az bulduğumu söylemeliyim. Menü resmindeki gibi biraz daha bol malzeme bekliyordum açıkcası. Kızarmış patatese gelirsek, lezzet olarak Burger King’in yeni altın patetesinden lezzetli buldum burda yediğim patatesi. Üzerindeki cheddar sosu da farklı bir tat katmış. Kolay yiyebilmeniz için de plastik çatal servis tepsisine ilave olarak eklenmiş. Ama yine de el ile yerim derlerdenseniz, bunu da düşünüp, kolonyalı mendili de ihmal etmemişler.

Döner Stop’ta yediğim dönerin bende olumlu izler bıraktığını söylemeliyim. İlk fırsatta diğer çeşitlerini de denemek için uğramayı düşünüyorum. Sizde klasik dönerden sıkıldıysanız, bir defa da olsa Döner Stop’u deneyebilirsiniz.

Döner Stop Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Abdullah S.

Bir web tasarımcısı olmama rağmen, yemek yemek ve yeni mekanları görmeyi çok seviyorum. Yemek ve mekan deneyimlerimi mekangurme.com 'da sizlerle paylaşıyorum.

Diğer Yazıları

Beni Takip Edin:
TwitterGoogle Plus

Mekan Bilgileri

Mekan Adı: Döner Stop Capitol Avm

Adres: Mahir İz Caddesi 34662 Altunizade / İSTANBUL

Telefon: 02166518696

Harita:

Yorum Ekleyin

Yapılan Yorumlar